Педагогічний колектив
Список вчителів Летичівського ліцею №2
2021 -2022 навчальний рік
Список | |||
1 | Івасюк Г.І. | директор, історія | |
2 | Бачинська Н.М. | заступник з НВР, історія | |
3 | Каченюк А.С. | заступник з НВР, біологія | |
4 | Гуцал Л.В. | заступник з НВР, вчитель поч. класів | |
5 | Ковальчук Г.А. | заступник з ВХ, вчитель укр.мови | |
6 | Максимчук М.Р. | укр.мова | |
7 | Степанова Т.А. | укр.мова | |
8 | Заремблюк О.І. | укр.мова | |
9 | Габовська І.В. | укр.мова | |
10 | Колісніченко Н.В. | 1-В клас,трудове навчання | |
11 | Драниця Т.В. | зарубіжна література | |
12 | Шейко З.О. | укр.мова, нім.мова, зарубіжна література | |
13 | Войченко А.В. | англ.мова, керівник гуртка | |
14 | Вінник А.М. | німецька мова | |
15 | Гусар О.В. | англ.мова | |
16 | Сухоцька С.В. | англ.мова | |
17 | Березюк Л.О. | математика | |
18 | Чумак Л.М. | математика | |
19 | Русановська Н.Ю. | матем., інформатика | |
20 | Гаврищук Л.Я. | математика | |
21 | Данилюк Л.І. | інформатика | |
22 | Бондарчук К.Д. | інформатика, фізика, математика | |
23 | Панічева Л.В. | фізика | |
24 | Сеник О.В. | хімія | |
25 | Камінська М.В. | біологія | |
26 | Притуляк Л. Л. | географія | |
27 | Коломієць А.Л. | історія | |
28 | Присяжнюк Л.М. | труд нав., технології | |
29 | Кондратюк Л.О. | бібліотекар.,асистент вчителя інкл. навчання | |
30 | Олійник В.В. | фіз.вих | |
31 | Вальковський С.О. | фіз.вих | |
32 | Михалюк Т.В. | 1-Б клас | |
33 | Бондарчук-Бізюра В.В. | 3-А клас, ГПД 0,5 ст. | |
34 | Притуляк Н.В. | 3-Б клас | |
35 | Надь М.В. | 4-А клас | |
36 | Трофімова Н.А. | 4-Б клас ГПД 0,5 ст. | |
37 | Мярковська Л.І. | 1-А клас ГПД 0,5 ст. | |
38 | Огороднік А.Р. | ГПД | |
39 | Чукарук Л.М. | 2-Б клас. | |
40 | Сідлецька Н.М. | музика,0,5 ст.вихователя | |
41 | Раїнчук І.В. | ГПД | |
42 | Наумова О.С. | ГПД | |
43 | Фокіна Ю.Ю. | педагог-організатор | |
44 | Алієва Л.А. | практичний психолог | |
45 | Слободанюк Т.В. | соціальний педагог | |
46 | Колесник А.В. | 50% ст. вихователя по підвозу | |
47 | Марчук І.Ю. | керівник гуртка | |
48 | Антошевська Л.В. | індив. навч., укр. мова | |
49 | Мідані І.В. | асист.вч.інклюз.навчання | |
50 | Швець С.А. | асист.вч.інклюз.навчання | |
51 | Панчук І.М. | інформатика | |
52 | Ткачук Н.П. | індив. навч. (сумісник) |
|
53 | Будник Т.О. | англ.мова (сумісник) | |
54 | Бондарчук Р.С. | фіз.культ (сумісник) | |
55 | Гулько О.М. | заступник директора (мобілізов.) | |
56 | Островська Н.О. | початкові класи (декрет) | |
57 | Кравчук Т.О. | ГПД (декрет) | |
58 | Швець О.П. | початкові класи (декрет) | |
59 | Піщікова Т.С. | англ.мова (декрет) | |
60 | Ящук І.М. | англ.мови (декрет) | |
61 | Праворська М.О. | 1-А клас, образотворче, ГПД 0,5 ст. (декрет) | |
62 | Ноль Ю.А | укр.мова та література (декрет) | |