Проєкт "Інтелект України"

До уваги батьків!

Доброго дня! Шановні батьки! Запрошуємо вас відвідати наш ліцей 25 лютого. До вашої уваги буде представлено:
--відкритий урок в 1-б класі;
--виступ психолога
---збори "Відкритий мікрофон"
Будемо раді бачити вас о 9 годині в приміщенні ліцею.

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

Інформація про проєкт "Інтелект України"

Наша освітня програма, яка має назву «Інтелект України»,  успішно реалізується в Україні з 2008 року, має багато прихильників серед батьківської спільноти. В цьому році ми мали перших випускників і вони нас порадували успіхами при здачі ЗНО (бали 170-200), всі вступили до вишів на бюджетну форму навчання. Це наша гордість, щастя батьків, діти обрали різноманітні професії, але всі вони перспективні,  на ринку праці, тому що ми приділяємо велику увагу природничо-математичній освіті (STEM-освіті).Сутність проекту полягає не в насиченні дитини знаннями, а в набутті нею необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів - сприйняття, пам’яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра - цілеспрямованості, працелюбності, наполегливості, сили волі, організованості, охайності тощо.

Програма розроблялася таким чином, щоб урахувати вікові особливості учнів і не лише зберегти, а й збільшити інтерес дітей до навчання. Завдяки міжпредметним зв’язкам, засобам наочності й відеоматеріалам об’єкт вивчення стає більш зрозумілим та цікавим.

Детально Ви зможете ознайомитися з проєктом на  сайті «Інтелект України».

Крім того, Ви будете отримувати інформацію, практичні поради, відповіді на Ваші питання - професійні зустрічі з психологом Проєкту Щербаковою Оленою Олександрівною, кандидатом психологічних наук, а також з лікарями Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України, його директором – професором Даниленко Георгієм Миколайовичем, доктором медичних наук.

А ми з січня місяця розпочнемо підготовку Вас і Ваших дітей до школи на нашому сайті (на окремих сторінках «Крокуємо до школи, вчимося бути учнями»). Більше про сайт ви можете дізнатися в керівника проєкту нашого ліцею Гуцал Л.В.

В 2019-2020 н. р. Летичівський ліцей №2 матиме перших випускників початкової школи ,які навчаються за Всеукраїнським проектом "Інтелект України". Бажаємо нашим випускникам подальших успіхів та звершень!

Наш 2-Б клас, перший набір проекту "Інтелект України" Нової Української школи.Дружні, розумні, успішні, з величезною жагою до пізнання нового!