Всеукраїнська ініціатива "Додай читання"

З учнями  3 – Б класу, бібліотекаркою Кондратюк Л.О та класоводом Островською Н.О було проведено День казки. Дійства доповнювалися  конкурсами: «Розумники та розумниці» , «Казкова мозаїка», «Впізнай казку», «Відгадай казкового героя». Також учні переглянули відеоказки.

Проект«Додай читання (Add Reading)», покликаний виявити і виховувати свідомого читача серед молоді.
Автор Всеукраїнської ініціативи "Додай читання" Євгенія Пірог.
Керівник: Кондратюк Людмила Олександрівна

Першими в рекордному сезонні квеста " Мапа щасливих пригод" до читацької гри долучається команда агентів щастя учнів нашого ліцею. Читання - сила, яка додасть Хмельниччину на Щасливу Мапу.

Літературний урок: «Читання віршів» відбувся  з читачами 2 – А класу. Бібліотекар ознайомила учнів до популяризації літератури, інтерес до читання книг.

Літературний урок: «Читання віршів» відбувся 29.01.20 р. з читачами 2 – Б класу. Бібліотекар ознайомила учнів до популяризації літератури, інтерес до читання книг.