Всеукраїнський проєкт "Healthy Schools: заради здорових дітей"

«Спорт - здоров'я, спорт - це сила, він дає всім дітям крила!» Рухлива велика перерва в Летичівському ліцеї № 2.

"Здоровим бути здорово!" Сьогодні в 4-А класі Летичівського ліцею №2 було проведено вікторину про здорове харчування та фізичний розвиток.

Гурток " Господарочка" об"єднує навколо теми здорового харчування дівчаток 5 - Б класу. Сьогоднішнє заняття допомогло приготувати овочеві різнокольорові бутерброди та домашній пиріг з яблуками. А спілкування під час практичних дій вчить бути чемними, відповідальними і робити добро. На наступному тижні заняття чекає на хлопців.Сьогоднішнє заняття допомогло приготувати овочеві різнокольорові бутерброди та домашній пиріг з яблуками. А спілкування під час практичних дій вчить бути чемними, відповідальними і робити добро.

Соціально-психологічною службою та вчителем основ здоров'я Летичівського ліцею №2 було проведено тренінг у 8 - А класі на тему : "Здорове харчування, як складова здорового способу життя."

Тема "Здорового способу життя " є надзвичайно актуальною в наш час. Учні 5- Б класу на уроках англійської мови проявили активність при виконанні проектних робіт по темі " Healthyeating ", показали свої творчі здібності та бажання бути здоровими та сильними.