Проєкт "Хмарні сервіси в освіті. Ofice365."

Проходження веб-квестів з біології з використанням Ofice 365.

В умовах розбудови національної системи загальної середньої освіти важливого значення набуває інноваційна діяльність закладів загальної середньої освіти, яка характеризується як системним експериментуванням, розробкою, апробацією, впровадженням, розповсюдженням освітніх інновацій так і процесом внесення якісно нових елементів в освіту.

Microsoft Office 365 - це набір програм, що базується на хмарних технологіях і включає в себе безкоштовну електронну пошту, службу обміну миттєвими повідомленнями, засіб проведення відеоконференцій і здійснення голосових викликів. Він також дозволяє створювати, редагувати документи режимі онлайн. Хмарний формат означає, що всі данні зберігаються в центрі обробки даних Microsoft , а не на комп'ютері користувача, і це забезпечує користувачам доступ до документів і даних з різних пристроїв через Інтернет за допомогою браузера.

У віртуальному кабінеті (школи) використовують такі документи:

Документи спільного використання - презентації, буклети, плакати, фото, відео, аудіо, тести, опорні конспекти, електронні таблиці, міні-підручники і т.д.

Документи-шаблони - документи, що вимагають єдиної структури. Наприклад, шаблони оформлення розв'язання задач, оформлення практичних робіт, робіт МАН, документів проєктної діяльності або створених за кейс-технологіями.

Для ознайомлення - різноманітна інформація з навчальної та виховної роботи. Наприклад, інформація для учнів з організації тематичних екскурсій, конкурсів, олімпіад і т.д

До виконання - документи, які вимагають обов'язкового виконання.

Для самоосвіти - скарбничка логічних задач, ребусів, задач для розвитку логічного і критичного мислення учнів.